MENU

Hotel a ubytování v Jeseníkách

Hotel Stará Pošta*** poskytuje služby, které svojí variabilitou vybavení uspokojí nejen požadavky individuální a rodinné dovolené, ale zároveň nabízí vše potřebné pro zajištění ozdravných pobytů, seniorských pobytů, škol v přírodě, lyžařských kurzů, cykloturistiky, turistiky, firemních akcí, svateb a pobytů pro kolektivy.

Vybavení a služby hotelu

Školící a společenská místnost
Nabízí kapacitu do 40 osob a je ideálním místem pro firemní přednášky, semináře a výuky v rámci školních pobytů. Je umístěna v suterénu Depandance I. 

Kulečníkový koutek
Pro milovníky této zábavy máme v hotelové restauraci vybavený koutek s kulečníkovým stolem – karambolem a s možností využití služeb baru. 


Dětský koutek

Pro Vaše nejmenší jsme připravili vnitřní dětský koutek, který nabízí spoustu zábavy a her, abys jste si mohli v klidu vychutnat výbornou kávu či jiné speciality. V letních měsících je k dispozici venkovní hřiště s trampolínou, pískovištěm, ruskými kuželkami, houpačkami a prolézačkami. 

 
 Masážní procedury

Nabízí klientům po únavném dni celou škálu klasických i speciálních masáží (na základě předchozí domluvy).

 

 
 Hotelový vnitřní bazén

Je ideálním místem k vašemu odpočinku nebo jako doplňující program aktivní dovolené. Bazén je celoročně vyhřívaný.

 
Infra sauna

S kapacitou pro tři osoby je součástí hotelového vnitřního bazénu a patří k oblíbeným formám relaxace.

 Hotelové parkoviště

Nabízí dostatečný počet parkovacích míst včetně místa pro zaparkování autobusu pro kolektivy. Tuto službu poskytujeme pro hotelové hosty zdarma.

 

Služby recepce
Informační a ubytovací servis, prodej drobného sortimentu. Možnost využití služeb kopírování a tisku. Na recepci máme k zapůjčení tenisové vybavení, míče na fotbal a volejbal, hole na Nordic Walking, pálky na stolní tenis, stolní společenské hry aj.
Wi-Fi připojení v celé hlavní budově hotelu, včetně pokojů nabízíme zdarma                                            
Pracovní doba recepce: 08.00 – 22.00 hod.

  

Hotelová zahrada

Hotelová zahrada o rozměrech více jak pět tisíc metrů čtverečních nabízí v letních měsících nadstandardní formu vyžití pro individuální klienty, rodiče s dětmi, skupinové pobyty a svatby.

Venkovní bazén a posezení v areálu
V letních měsících můžete zdarma využít bazénu o rozměrech 9,1 x 4,6 m, který je vyhřívaný solárnímy panely. Hotelová zahrada nabízí možnost posezení v altánu, u hotelového jezírka a dále můžete využít naše dvě ohniště nebo si zapůjčit přenosný gril.

    

Tenisový kurt
S umělým povrchem - zapůjčíme Vám rakety a míčky. Můžete si uspořádat tenisový turnaj nebo si zahrát s rodinou pro radost.

Dětské hřiště a další vyžití nejen pro děti
Dětské hřiště je vybavené houpačkami, skluzavkou, pískovištěm, trampolínou, prolézačkami a nabízí dětem spoustu zábavy a her. Na své si příjdou i dospělí, jelikož v areálu zahrady máme k dispozici ruské kuželky a stolní tenis.

    

Víceúčelové hřiště
Jako doplněk můžete využít venkovní víceúčelové hřiště s možností upevnění sítě pro nohejbal a volejbal. Další využití hřiště: prostor na cvičení, fotbálek (branky jsou k dispozici).